Poe Adapter Ubiquiti Poe-24-24W-G-Wh, 24Vdc, 24W, Gbit
UBIQUITI PoE adapter POE-24-24W-G-WH, 24VDC, 24W, GbitΟι αντάπτορες PoE της Ubiquiti παρέχουν ποικιλία λειτουργιών που βοηθούν στην προστασία των PoE συσκευών σας. Προστατεύσετε αποτελεσματικά τις συσκευές σας από ζημίες που μπορεί να προκληθούν λόγο ESD, χρησιμοποιώντας έναν αντάπτορα PoE...
More
Description
UBIQUITI PoE adapter POE-24-24W-G-WH, 24VDC, 24W, Gbit
-surge protection
-clamping protection
-maximum surge discharge
-peak pulse current
-AC cable with earth ground
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Output Voltage: 24VDC @ 1.0A
LAN Activity Indicator: No
Gigabit LAN Port: Yes
Remote Reset Capability: Yes
Reset Button: Yes
Rated Voltage: 100-240VAC @ 50/60Hz
Input Current: 750mA @ 90VAC
Inrush Current: <100A Peak @ 25°C
Efficiency: 86.2+%
Output Ripple: 200mV p-p
Switching Frequency: 65 kHz
Line Regulation: ? 3%
Load Regulation: ? 5%
2-Pair Powering: Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-)
Operating Temperature: 0 to 40°C (32 to 104°F)
Storage Temperature: -30 to 70°C (-22 to 158°F)
Operating Humidity: 5 to 90% Noncondensing
AC Connector: IEC-320 C6
Data IN / POE: RJ45 Shielded Socket
Surge Protection: Difference and Common Mode
Clamping Protection: 11V Data, 60V Power
Max. Surge Discharge: 1500A (8/20 μs) Power
Peak Pulse Current: 36A (10/1000 μs) Data
Shunt Capacitance: <5 pF data
Response Time: <1 ns
Dimensions: 96 x 62 x 35 mm