Πλαγιοκόφτης Deli Απογυμνωτής Καλωδίων Dl102008, 1.0~2.6Mm, 200Mm
DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008, 1.0~2.6mm, 200mmΠολυλειτουργικό εργαλείο της Deli, ιδανικό για κοπή, απογύμνωση καλωδίων και πρεσάρισμα ακροδεκτών.Διαθέτει ανθεκτική κεφαλή από ατσάλι χρωμίου βαναδίου (Cr-V) και αντιολισθητικές λαβές για άνετη χρήση.Ιδανικός για κοπή διαφόρων τύπων...
More
Description
Πολυλειτουργικό εργαλείο της Deli, ιδανικό για κοπή, απογύμνωση καλωδίων και πρεσάρισμα ακροδεκτών.
Ιδανικός για κοπή διαφόρων τύπων συρμάτων/καλωδίων, όπως:
-σύρμα χαλκού με διάμετρο έως 4.2mm
-σύρμα σιδήρου με διάμετρο έως 3.4mm
-ατσάλινο σύρμα με διάμετρο έως 2.0mm
Yellow Series Tools
Χαρακτηριστικά
-υλικό κατασκευής: ατσάλι χρωμίου βαναδίου (Cr-V)
-μέγεθος (μήκος): 8"/200mm
-εύρος εφαρμογής: για καλώδια διαμέτρου 1.0~2.6mm