Φωτιστικό Δαχτυλίδι Baseus LED Crzb12-B01, 12", Χωρίς Τρίποδα, Μαύρο
BASEUS φωτιστικό δαχτυλίδι LED CRZB12-B01, 12", χωρίς τρίποδα, μαύροΦωτιστικό δαχτυλίδι, ιδανικό για λήψη φωτογραφιών ή βίντεο, μακιγιάζ και live μεταδόσεις. Διαθέτει 3 χρώματα φωτισμού, δαχτυλίδι LED 12” με ρυθμιζόμενη γωνία 180° και δυνατότητα μείωσης/αύξησης της φωτεινότητας. Εξοπλίζεται με...
More
Description
Φωτιστικό δαχτυλίδι, ιδανικό για λήψη φωτογραφιών ή βίντεο, μακιγιάζ και live μεταδόσεις. Διαθέτει 3 χρώματα φωτισμού, δαχτυλίδι LED 12” με ρυθμιζόμενη γωνία 180° και δυνατότητα μείωσης/αύξησης της φωτεινότητας. Εξοπλίζεται με χειριστήριο ενώ η τροφοδοσία του γίνεται μέσω καλωδίου USB.
-δαχτυλίδι φωτισμού LED 12” με ρυθμιζόμενη γωνία 180°
-360° περιστρεφόμενη βάση κινητού
-3 χρώματα φωτισμού strong, warm, mix
-ρυθμιζόμενη φωτεινότητα
-με ενσωματωμένο χειριστήριο
-βολικό και εύκολο στην μετακίνηση
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Size: 12"
Power: 15W
Input: 5V/2A
Number of lamp beads: 60 white beads, 60 warm white beads
Luminous flux: 26-28lm
Material: ABS+PC+Metal
Cable lenght: 1.8m
Operating ambient temperature: -20°C-65°C