Αξεσουάρ Δικτύου Mikrotik PSU Open Frame Pw48V-12V85W
εως 36 δόσεις με πιστωτική κάρτα
Need Help? Fill in your details so we can call you immediately!
TBI Bank
Buy Now Pay Later.
- 1. Ship with ACS Courier
- 2. Αποστολές με μεταφορικές εταιρίες για ογκώδη αντικείμενα
3. Pickup from BoxNow automated machine:
4. Pickup from the store:
Leof. El. Venizelou 73 (former Theseos), Kallithea
Συμπληρώστε τον ταχυδρομικό κωδικό για να λάβετε εκτίμηση τρόπου και κόστους μεταφορικών.
Το Mikrotik PSU Open Frame PW48V-12V85W είναι ένα τροφοδοτικό με ανοιχτό πλαίσιο, ιδανικό για την τροφοδοσία συσκευών δικτύου Mikrotik με 48V και 85W ισχύ. Με τον compact σχεδιασμό του, το τροφοδοτικό προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ευκολία στην εγκατάσταση.
ΤύποςΤροφοδοτικό Δικτύου Open Frame
ΜοντέλοPW48V-12V85W
Τάση Εισόδου48V
Ικανότητα Ισχύος85W
ΣυμβατότηταΣυμβατό με Mikrotik εξοπλισμό
Τύπος Εξόδου12V DC
Αναλογία ΑπόδοσηςΥψηλή ενεργειακή αποδοτικότητα
Διαστάσεις10 x 5 x 3 cm
Βάρος350 γραμμάρια
ΧρώμαΜαύρο
Ratings
Description
Technical Specifications
ΜοντέλοPW48V-12V85W
Τάση Εισόδου48V
Ικανότητα Ισχύος85W
Τύπος Εξόδου12V DC