Κάμερα Παρακολούθησης Uniarch IP IPC-B122-APF28, 2.8mm, 2MP, IP67, PoE, IR έως 30m
UNIARCH IP κάμερα IPC-B122-APF28, 2.8mm, 2MP, IP67, PoE, IR έως 30mΔικτυακή κάμερα της Uniarch (Powered by Uniview Tech), με αισθητήρα ανάλυσης 2MP, φακό 2.8mm και εύρος υπέρυθρων IR έως 30m. Υποστηρίζει τροφοδοσία PoE και εξοπλίζεται με εσωτερικό μικρόφωνο για μεταφορά ήχου. Το σώμα της κάμερας...
More
Description
Δικτυακή κάμερα της Uniarch (Powered by Uniview Tech), με αισθητήρα ανάλυσης 2MP, φακό 2.8mm και εύρος υπέρυθρων IR έως 30m. Υποστηρίζει τροφοδοσία PoE και εξοπλίζεται με εσωτερικό μικρόφωνο για μεταφορά ήχου. Το σώμα της κάμερας είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό με στεγανοποίηση επιπέδου IP67, γεγονός που την καθιστά κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους.
-αισθητήρας ανάλυσης 2MP
-υποστήριξη τροφοδοσίας PoE
-ενσωματωμένο μικρόφωνο
-στεγανοποίηση IP67
-εύρος υπέρυθρων έως 30m
-ONVIF compliant
-2D/3D DNR (Digital Noise Reduction)
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Camera
Sensor: 1/2.8", progressive scan, CMOS
Lens: 2.8mm @F2.1
DORI Distance: Lens: 2.8mm, Detect: 43.4m, Observe: 17.4m, Recognize: 8.7m, Identify: 4.3m
Angle of View (H): 106.7°
Angle of View (V): 57.1°
Angle of View (O): 115.7°
Adjustment angle: Pan: 0° ~ 360°, Tilt: 0° ~ 90°, Rotate: 0° ~ 360°
Shutter: Auto/Manual, 1 ~ 1/100000s
Minimum Illumination: Color: 0.02Lux (F2.1, AGC ON), 0Lux with IR on
Digital noise reduction: 2D/3D DNR
Day/Night: IR-cut filter with auto switch (ICR)
S/N: >52dB
IR Range: Up to 30m (98ft) IR range
Defog: Digital Defog
WDR: DWDR
Audio
Audio Compression: G.711
Suppression: Supported
Sampling Rate: 8KHZ
Video
Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264
H.264 code profile: Baseline profile, Main profile, High profile
Frame Rate:
-Main Stream: 1080P (1920x1080), Max 25fps / 720P (1280x720), Max 25fps
HLC: Supported
BLC: Supported
OSD: Up to 4 OSDs
Privacy Mask: Up to 4 areas
ROI: Up to 8 areas
Motion Detection: Up to 4 areas
Network
Protocols: IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, RTMP
Compatible Integration: ONVIF (Profile S, Profile T), API
Interface
Network: 10/100M Base-TX Ethernet
Built-in Mic: Supported
General
Power: DC 12V +/-25%, PoE
Power consumption: Max 3.5W
Dimensions (LxWxH): 144 x 60 x 65mm
Weight: 0.17kg
Working Environment: -30 °C ~ 60 °C, Humidity: </=95% RH (non-condensing)