Τσάντα Laptop Inateck 14" Rundumschutz [LB03008-14_black]
The Inateck EdgeKeeper 360° Protective 14 Inch Laptop Shoulder Bag (LB03008-14 Black) is designed for those who prioritize both style and protection. This minimalist bag offers comprehensive 360° edge protection for laptops ranging from 14 to 14.1 inches. It also fits the 15 inch MacBook Pro...
More
Description
The Inateck EdgeKeeper 360° Protective 14 Inch Laptop Shoulder Bag (LB03008-14 Black) is designed for those who prioritize both style and protection. This minimalist bag offers comprehensive 360° edge protection for laptops ranging from 14 to 14.1 inches. It also fits the 15 inch MacBook Pro (2016-2019) and the 15.3 inch MacBook Air (2023-2025).