Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. - Περισσότερα - Συμφωνώ
Καλάθι

Δικτυακά αξεσουάρ

Αντάπτορες ασύρματου δικτύου, Patch Panels, Network Switches και άλλα δικτυακά αξεσουάρ

231 Προϊόντα

Σελίδα
Φθίνουσα ταξινόμηση
  1. -21%
    Splitter LogiLink POE 1port Gigabit 24W max.

    Splitter LogiLink POE 1port Gigabit 24W max.

    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 24,12 € Ειδική Τιμή 19,88 €
  2. -21%
    Ασύρματη Αναμετάδοση Ήχου - Βίντεο Konig VID-TRANS 511 KN

    Ασύρματη Αναμετάδοση Ήχου - Βίντεο Konig VID-TRANS 511 KN

    6 ΑΤΟΚΕΣ δόσεις ή από 2.31 €/μήνα με 36 δόσεις
    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 80,93 € Ειδική Τιμή 66,72 €
  3. -18%
    Network Switch Cisco SF110D-08

    Network Switch Cisco SF110D-08

    5 έως 10 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 36,93 € Ειδική Τιμή 31,25 €
  4. -21%
    Converter  LevelOne  RJ45->SC Managed Gigabit Media 20km

    Converter LevelOne RJ45->SC Managed Gigabit Media 20km

    6 ΑΤΟΚΕΣ δόσεις ή από 6.05 €/μήνα με 36 δόσεις
    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 212,53 € Ειδική Τιμή 175,22 €
  5. -21%
    Converter LevelOne Gigabit Ethernet RJ45 -> SFP Switch

    Converter LevelOne Gigabit Ethernet RJ45 -> SFP Switch

    6 ΑΤΟΚΕΣ δόσεις ή από 4.16 €/μήνα με 36 δόσεις
    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 146,18 € Ειδική Τιμή 120,51 €
  6. -21%
    NAS Acc QNAP Rail-Kit 2U NAS

    NAS Acc QNAP Rail-Kit 2U NAS

    6 ΑΤΟΚΕΣ δόσεις ή από 4.34 €/μήνα με 36 δόσεις
    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 152,30 € Ειδική Τιμή 125,56 €
  7. -21%
    Converter LevelOne 10/100TX > 100FX SC Multi-mode PoE

    Converter LevelOne 10/100TX > 100FX SC Multi-mode PoE

    6 ΑΤΟΚΕΣ δόσεις ή από 4.26 €/μήνα με 36 δόσεις
    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 149,65 € Ειδική Τιμή 123,38 €
  8. -21%
    Module Allied Telesis AT-SPTX 1000T SFP, 100m

    Module Allied Telesis AT-SPTX 1000T SFP, 100m

    6 ΑΤΟΚΕΣ δόσεις ή από 3.65 €/μήνα με 36 δόσεις
    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 128,21 € Ειδική Τιμή 105,70 €
  9. -21%
    Converter Manhattan USB RJ45

    Converter Manhattan USB RJ45

    5 έως 10 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 16,74 € Ειδική Τιμή 13,80 €
  10. -21%
    Αντάπτορας Ασύρματου Δικτύου USB TP-Link Archer T4U

    Αντάπτορας Ασύρματου Δικτύου USB TP-Link Archer T4U

    5 έως 10 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 30,25 € Ειδική Τιμή 24,94 €
  11. -21%
    Αντάπτορας Δικτύου USB LogiLink UA0025C

    Αντάπτορας Δικτύου USB LogiLink UA0025C

    5 έως 10 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 12,26 € Ειδική Τιμή 10,11 €
  12. -21%
    Αντάπτορας Δικτύου Microsoft EJT-00006 HDMI Win8/8Pro Surface Pro

    Αντάπτορας Δικτύου Microsoft EJT-00006 HDMI Win8/8Pro Surface Pro

    5 έως 10 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 36,48 € Ειδική Τιμή 30,08 €
  13. Αντάπτορας Dell 470-ABRY USB-C to HDMI/VGA/Ethernet/USB 3.0

    6 ΑΤΟΚΕΣ δόσεις ή από 2.39 €/μήνα με 36 δόσεις
    1 έως 3 εργάσιμες ημέρες
    69,18 €
  14. -21%
    Αντάπτορας Δικτύου Microsoft VGA Win8/8Pro Surface Pro

    Αντάπτορας Δικτύου Microsoft VGA Win8/8Pro Surface Pro

    5 έως 10 εργάσιμες ημέρες
    Κανονική τιμή 40,01 € Ειδική Τιμή 32,98 €

231 Προϊόντα

Σελίδα
Φθίνουσα ταξινόμηση